ART / Oil paintings / Oil painting 15396523
nr 1539 6523
Johan Lindell
(f. 1950), Sverige
Johan Lindell (b. 1950), Sweden. Signed, dated -98. Olja på papper, unframed. Sheet. 42x59 cm,
OIL PAINTING, Signerad, daterad -98. Olja på papper, oramat löst blad. Bladets mått. 42x59 cm
Johan Lindell, Swedish painter born 1950.
SEK 100
Monday May 8 2023
at 18:22:42
5/5 11:17:28